NÁRAMEK JASPIS OBRÁZKOVÝ

NÁRAMEK JASPIS OBRÁZKOVÝ

Náramek z minerálů. Průměr kuliček 8mm, obvod cca 18,5 cm. Elastická gumička.

Foto je ilustrační. Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem. 


100,00 Kč

NÁRAMEK JASPIS OBRÁZKOVÝ

JASPIS je silný energetický zářič, kterému je přisuzována velká magická moc a říká se mu "matka všech kamenů". JASPIS je pomocníkem při konfliktech, dodává odvahu a vytrvalost. Sjednocuje všechny aspekty života a uzemňuje energii těla a kotví v přítomnosti. Probouzí vášeň a kreativitu.

Astrologická znamení: Beran, Kozoroh, Panna, Ryby, Vodnář

Planeta: Mars, Saturn

JASPIS OBRÁZKOVÝ náleží elementů země a podporuje uzemnění a stabilitu ve všech rovinách. Pomáhá vytvořit prostor pro uvolnění potlačených emocí a překonat je beze strachu.

OČISTA A NABÍJENÍ KAMENŮ A MINERÁLŮ

Tvrdé minerály je ideální omývat čistou vodou, případně ponechat v misce s vodou společně s křišťálem. Lze je dobíjet slunečním či měsíčním světlem, nejlépe při úplňku. Přímé světlo Slunce může některé kameny poškodit a vyblednou (ametyst, růženín, achát), proto zvolte vhodné řešení. Měkké minerály (např. angelit, howlit, azurit, malachit), které by se ve vodě začaly rozpouštět, je možné očistit v misce naplněné drobnými křišťály nebo na křišťálové drúze. Ideální je energetické čištění pomocí vykuřovadel z bylin, dřev a pryskyřic - bílá šalvěj, cedrové a santalové dřevo, palo santo, kadidlo.

LÉČIVÉ NÁRAMKY