NÁRAMEK JADEIT ČERVENÝ 8mm

NÁRAMEK JADEIT ČERVENÝ

Náramek z minerálů. Průměr kuliček 8mm, obvod cca 18,5 cm. Elastická gumička.

Foto je ilustrační. Každý náramek je originál. Dodaný kus se může nepatrně lišit odstínem barvy, velikostí kuliček a obvodem. 


140,00 Kč

NÁRAMEK JADEIT ČERVENÝ

JADEIT harmonizuje organismus, přináší nadhled, klid a mír. Reprezentuje životní vitalitu, dlouhověkost i znovuzrození. Je synonymem rovnováhy, lásky a energie. Symbolizuje finanční stabilitu a chrání před nehodami a neštěstím. JADEIT je symbolem pěti hlavních ctnosti - moudrosti, spravedlnosti, milosrdenství, skromnosti a odvahy.

Astrologická znamení: Ryby, Štír, Váhy

Planeta: Jupiter, Venuše

JADEIT ČERVENÝ dodává životní sílu a říká se mu "kámen velkého štěstí". Podporuje energii srdce, empatii a uvolňuje úzkost i podráždění. 

Minerál je uměle přibarvený. Přibarvování minerálů je ve šperkařství běžný proces. Dělá se to pro docílení hezčí barvy, kde ve zcela přírodním stavu by minerál stál o několik řádů více.  

OČISTA A NABÍJENÍ KAMENŮ A MINERÁLŮ

Tvrdé minerály je ideální omývat čistou vodou, případně ponechat v misce s vodou a křišťálem. Lze je dobíjet slunečním či měsíčním světlem, nejlépe při úplňku. Přímé světlo Slunce může některé kameny poškodit a vyblednou (ametyst, růženín, achát), proto zvolte vhodné řešení. Měkké minerály (např. angelit, howlit, azurit, malachit), které by se ve vodě začaly rozpouštět, je možné očistit v misce naplněné drobnými křišťály nebo na křišťálové drúze. Ideální je energetické čištění pomocí vykuřovadel z bylin, dřev a pryskyřic - bílá šalvěj, cedrové a santalové dřevo, palo santo, kadidlo.

LÉČIVÉ NÁRAMKY