LUXUSNÍ MÝDLO S&E RED SANDALWOOD & FRANKINSCENCE***

"SOIL and EARTH "

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO 

RED SANDALWOOD & FRANKINSCENCE - ČERVENÉ SANTALOVÉ DŘEVO & KADIDLO

Přírodní mýdlo, vyráběné za studena dle tradičních receptur. Prvotřídní kvalita bylin, rostlinných a esenciálních olejů. 

Čistota, harmonie, výživa.

Hmotnost: 100 g

Výrobce: SOIL and EARTH

120,00 Kč

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO - RED SANDALWOOD & FRANKINSCENCE - ČERVENÉ SANTALOVÉ DŘEVO & KADIDLO

Červené santalové dřevo uklidňuje pokožku, snižuje její suchost a zvyšuje pružnost pokožky a pomáhá předcházet časným známkám stárnutí. Kadidlo - silné antioxidanty chrání a regenerují pokožku. 

Dotek mandlového oleje, bohatého na vitamín E a D, zvlhčuje, vyživuje a celkově zlepšuje pleť. Přírodní zvlhčovač pokožky, kokosový olej, díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá oddálit známky stárnutí pokožky. Palmový olej tonizuje, uklidňuje, dává pokožce pevnost a pružnost. Je vynikající pro péči o zvadlou, suchou, šupinatou, hrubou, podrážděnou, zarudlou nebo citlivou pleť. Pšeničný olej v mýdlech SOIL and EARTH, bohatých na glycerin, hladí a upravuje pokožku.

Složení: Kokosový olej (Fair Trade), Palmový olej (z ekologicky udržitelné produkce), Olivový olej, Esenciální olej Levandule, Esenciální olej Kadidlo, Extrakt Red Sandalwood, Bambucké máslo, Kokosové máslo, Čištěná voda, Hydroxid sodný

Pro všechny typy pleti.


Veganský produkt. Vyrobeno z čistých éterických olejů. Bez parabenů, ftalátů, silikonů, umělých barviv a parfemace. Bez testů na zvířatech (Cruelty free)."SOIL and EARTH" je indická společnost, jež propojuje tradiční ayurvédu a sílu čisté přírody. Oživuje víru našich předků v mystické a léčivé vlastnosti přírody. K výrobě používá ty nejkvalitnější ingredience. Mýdla ručně vyrobená podle unikátních receptur, přinášejí čistotu, harmonii, vyrovnanost, výživu, pohodlí, klid a omlazení. Propojují harmonii těla a duše i celé přírody. Moudrost a respekt v každodenním rituálu.