LUXUSNÍ MÝDLO S&E JASMINE & PATCHOULI***

 "SOIL and EARTH "

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO 

JASMINE & PATCHOULI - JASMÍN & PATCHOULI

Přírodní mýdlo, vyráběné za studena dle tradičních receptur. Prvotřídní kvalita bylin, rostlinných a esenciálních olejů. 

Čistota, harmonie, výživa.

Hmotnost: 100 g

Výrobce: SOIL and EARTH

120,00 Kč

LUXUSNÍ AYURVÉDSKÉ MÝDLO - INDIAN ROSE - INDICKÁ RŮŽE

Mýdlo nasyceno jasmínem a patchouli, přináší opojnou a smyslná vůni, pomáhá pozvednout náladu. Podporuje pružnost pokožky, zjemňuje pokožku a udržuje ji hydratovanou po celý den. 

Esenciální olej Patchouli slouží jako afrodiziakum a účinně působí proti stresu a úzkosti, uklidňuje a vyrovnává emoce. Esenciální olej patchouli má protizánětlivé účinky, používá se při léčbě hemoroidů a křečových žil. Také navozuje pocit pohody a je výborným meditačním olejem.

Jasmín má povzbuzující, antidepresivní a také afrodiziakální účinky. Bojuje proti apatii a špatné náladě. Obsah rostlinných olejů o pokožku pečuje. Je vhodný pro suchou pokožku.

Dotek mandlového oleje, bohatého na vitamín E a D, zvlhčuje, vyživuje a celkově zlepšuje pleť. Přírodní zvlhčovač pokožky, kokosový olej, díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá oddálit známky stárnutí pokožky. Pšeničný olej v mýdlech SOIL and EARTH, bohatých na glycerin, hladí a upravuje pokožku.

Složení: Kokosový olej, Mandlový olej, Pšeničný olej (klíčky), Glycerín, Cukr, Esenciální olej Patchouli, Jasmínový extrakt, Stearát a Laurát sodný, Čištěná voda, hydroxid sodný 

Pro všechny typy pleti a je vhodný i pro suchou pokožku. 


Veganský produkt. Vyrobeno z čistých éterických olejů. Bez parabenů, ftalátů, silikonů, umělých barviv a parfemace. Bez testů na zvířatech (Cruelty free)."SOIL and EARTH" je indická společnost, jež propojuje tradiční ayurvédu a sílu čisté přírody. Oživuje víru našich předků v mystické a léčivé vlastnosti přírody. K výrobě používá ty nejkvalitnější ingredience. Mýdla ručně vyrobená podle unikátních receptur, přinášejí čistotu, harmonii, vyrovnanost, výživu, pohodlí, klid a omlazení. Propojují harmonii těla a duše i celé přírody. Moudrost a respekt v každodenním rituálu.