FOAM PREMIUM 90 TOGU VÁLEC***

Na objednávku

FOAM PREMIUM 90 TOGU VÁLEC

Pěnový válec je univerzální cvičební pomůcka, která se používá na cvičení, Pilates, rehabilitaci nebo masáže.

Parametry:
materiál: EVA - vysoce odolná zdravotně nezávadná pěna

Rozměr: 90 x 15 cm

Váha: 720 g

Výrobce: TOGU

1 260,00 Kč

FOAM PREMIUM 90 TOGU VÁLEC

FoamRoller 90 x 15 cm je cvičební válec z pěnové hmoty EVA. Masážní válec je určený především ke cvičení jógy a Pilates, ale také pro Core training. Je to výborná terapeutická a cvičební pomůcka při cvičení ve skupinách nebo doma. Cvičení na pěnovém válci je vhodné pro ty, kteří trpí bolestmi zad. Umožní protažení prsních svalů a uvolní svalové napětí v zádech.

Cvičením na válci se rovněž posilují břišní svaly, protahují všechny zkrácené svaly, rozvíjí se stabilita a rovnováha, zlepšuje se pohyblivost kloubů a rovněž dochází k masáži jednotlivých částí těla. Cvičení rovněž zapojuje hluboký stabilizační systém trupu a páteře. Aktivuje hluboko uložené svaly, které se často při cvičení nezapojují. Zajistí trvalé uvolnění svalového a fasciálního napětí, lepší krevní oběh, posiluje tělesné i duševní zdraví a celkově regeneruje organismus.

Materiál: EVA - vysoce odolná zdravotně nezávadná pěna

Rozměr: 90 x 15 cm

Váha: 720 g

Barva: Fialková

Nosnost: cca. 150 kg

Velmi kvalitní výrobek německé firmy TOGU splňuje přísné normy EU pro tyto produkty. Tyto výrobky jsou latex-free a bez zakázaných ftalátů (směrnice EU 2005/84/EC).