ENERGY RELAXIN 30ml***

ENERGY "RELAXIN" BYLINNÝ KONCENTRÁT

Extractum Herbarum. Doplněk stravy - kapky. 

Bioinformační vysoce koncentrovaný extrakt z kořene kudzu a kůry magnólie se širokým spektrem účinků . 

Objem: 30 ml

Výrobce: ENERGY GROUP

PRO ČLENY KLUBU ENERGY - VÝHODNÉ KLUBOVÉ CENY! Registrace ve studiu.


508,00 Kč

RELAXIN - doplněk stravy, bioinformační bylinný koncentrát. 

RELAXIN obsahuje unikátní kombinací extraktů z kůry magnólie a kořene kudzu. Je často také nazýván produktem vyrovnanosti a štěstí. Oba extrakty jsou vyrobeny ojedinělou metodou, která kombinuje klasickou, vodně-lihovou extrakci, což ovlivňuje následnou vysokou míru koncentrace. To umožňuje dosahovat skutečně terapeutických hladin účinných látek. 

V tradiční čínské a japonské medicíně je magnólie používána již po staletí. Jejími hlavními obsahovými látkami jsou magnolol a honokiol. Extrakt kořene kudzu obsahuje až 12 % izoflavonoidů, zejména daidzinu, daidzeinu, diacetylpuerarinu. Největší část, až 80 %, však tvoří cenný puerarin, který mimo jiné podporuje produkci serotoninu, často nazývaného "hormon štěstí". 

RELAXIN využívá obou látek, které kombinuje ve vhodném poměru pro jejich silný synergický účinek. Našemu tělu přináší zklidnění, přitom zachovává všechny smysly ostré a pohotové. Napomáhá zvládat stresy všech druhů. Je dobrým pomocníkem při stavech úzkosti a psychické nepohody.  

Složení

extrakt z kořene kudzu a kůry magnólie

Složení dávky 7 kapek

Vysoce koncentrovaný bylinný extrakt (Pueraria montana radix, Magnolia officinalis cortex) 90 % (0,31 ml), voda, celulóza - zahušťovadlo, xanthan - zahušťovadlo, kyselina citronová - regulátor kyselosti, sorbát draselný - konzervant.

Doporučené dávkování

Jednorázově 2-7 kapek, možno užívat až 3x denně (7 kapek = 0,35 ml). Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje týdenní pauza. Před použitím nutno protřepat. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

Upozornění

Neobsahuje kofein a není návykový. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí! Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Minimální trvanlivost

Spotřebujte nejlépe do data vyznačeného na obalu.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.