ENERGY PROBIOSAN kapsle***

ENERGY "PROBIOSAN" 

Doplněk stravy - kapsle. Probiotika.

Probiosan - přírodní doplněk stravy, bioinformační přípravek obsahující chlorellu obohacenou o inulin a účinný probiotický komplex 10 kmenů bakterií. 

Objem: 90 kapslí

Výrobce: ENERGY GROUP

PRO ČLENY KLUBU ENERGY - VÝHODNÉ KLUBOVÉ CENY! Registrace ve studiu.


451,00 Kč

PROBIOSAN - je bioinformační přípravek obsahující sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa obohacenou o inulin a účinný probiotický komplex bakterií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium v organické kvalitě. Přípravek je vhodný jako doplněk stravy pro osoby se zvýšenými nároky na příjem aminokyselin a vlákniny, zvláště při dietách, v období růstu, při zvýšené fyzické zátěži, vegetariánské stravě, při a po užívání antibiotik (zvláště opakované či dlouhodobé), při zvýšené zátěži organismu environmentálními toxiny. 

Chlorella účinně detoxikuje organismus a zajišťuje zdraví jater, přirozenou obranyschopnost a zdravou funkci střevního traktu. Podporuje imunitu a dodává energii

Prospěšná probiotika pečují o tzv. střevní ekosystém, který je tvořen střevní mikroflórou, střevním epitelem (střevní výstelkou) a lymfatickým imunitním systémem střeva. Význam střevního ekosystému spočívá hlavně v oblasti bezproblémového trávení, pravidelného vyprazdňování, posílení imunity, ochrany před alergiemi, ale i dodání energie a psychické pohody.  

Doporučené dávkování

1 kapsle 1-3x denně. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců. Užíváte-li kromě produktu s chlorellou také vitamín C, doporučujeme odstup 3 hodiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Minimální trvanlivost

Do data uvedeného na krabičce a na blistru.

Způsob skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení 1 kapsle

Chlorella pyrenoidosa (250 mg), rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), inulin (48 mg), směs probiotických kultur (2 mg (Bifidobacterium bifidum 3,33x107 CFU, Bifidobacterium breve 3,33x107 CFU, Bifidobacterium longum 3,33x107 CFU, Lactobacillus acidophilus 3,33x107 CFU, Lactobacillus casei 3,33x107 CFU, Lactobacillus plantarum 3,33x107 CFU, Lactobacillus rhamnosus 3,33x107 CFU, Lactococcus lactis subsp. lactis 3,33x107 CFU, Streptococcus thermophilus 3,33x107 CFU, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus 3,33x107 CFU.

Účinné látky

Chlorella pyrenoidosa: Přirozená obranyschopnost, Pročištění, Normální trávení a funkce jater, pročištění

Inulin (prebiotikum)

Mléčné bakterie Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium