ENERGY ALMOND OIL 100ml***

ENERGY "ALMOND OIL" 

Přírodní kosmetický olej.

Obsah: 100 ml

Výrobce: ENERGY GROUP

PRO ČLENY KLUBU ENERGY. - VÝHODNÉ KLUBOVÉ CENY! Registrace ve studiu.


370,00 Kč

ALMOND OIL

Přírodní kosmetický olej.

  • VHODNÝ PRO SUCHOU, CITLIVOU
    A DĚTSKOU PLEŤ
  • ZJEMŇUJE A PŘITOM NEUCPÁVÁ PÓRY
  • VÝRAZNĚ ZKLIDŇUJE PODRÁŽDĚNOU POKOŽKU
  • HOJÍ POPRASKANOU KŮŽI

MANDLOVÝ OLEJ je jedním z nejcennějších a nejjemnějších rostlinných olejů, získávaný lisováním semen krásné mandloně obecné. Obsahuje vysoký podíl bioaktivních látek.
Pleť zjemňuje, neucpává póry a výrazně zklidňuje podrážděnou pokožku.
Je vhodný pro suchou, velmi citlivou a dětskou pleť. Pouze čistý a přírodní mandlový
olej v biokvalitě dokáže plně rozvinout všechny své účinky a nabízí široký kosmetický
a terapeutický efekt. 

INGREDIENTS

Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ

Suchá a citlivá pokožka: Na potřebná místa naneste několik kapek oleje a jemnou masáží jej vtírejte 1-2x denně. Vhodný je též na hrubou kůži. Pro vstřebání oleje do hloubky doporučujeme navlhčit ruce nebo tělo. Popraskaná kůže na rukou a nohou: Olej natřete na potřebná místa a na 20 minut zabalte do nahřátého ručníku. Pleťový peeling: Lehce zahřátý olej smíchejte s namletými ovesnými vločkami, jemně mletým sušeným kokosem a jemně masírujte pleť.                                                                                                                                                         Děti: Olej je pro ně vhodný již od prvních dnů po narození. Jemně vmasírujte jeho potřebné množství, preventivně na celou pokožku nebo na místa podrážděná a opruzená.                                                                             Maminky: Nanášejte několik kapek oleje jemnou masáží na oblast břicha, prsou a stehen 1-2x denně. Vhodný je během celého těhotenství, kojení a období poporodní regenerace. Před použitím lahvičku důkladně protřepejte!

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.