Dr. PAŽOUREK NEEM EXTRACT 60 kapslí

Dr. PAŽOUREK NEEM EXTRACT

Doplněk stravy s rostlinným extraktem ze stromu Zederach indický se širokospektrálními účinky.

Obsah: 60 veganských kapslí

Výrobce: Dr. PAŽOUREK

 

690,00 Kč

Dr. PAŽOUREK NEEM EXTRACT

Prášek NEEM  se získává z rostliny zvané zederach indický (Azadirachta Indica). Jedná se o stálezelený strom, rozpoznatelný podle bílých barevných květů a plodů připomínajících olivy. V posledních několika letech se stal zederach indický předmětem častých výzkumů, v Indii je ale znám již více než 2 000 let. Má širokou škálu účinků. V medicíně se používá v podobě prášku z rozemletých listů stromu nebo oleje lisovaného ze semen. Další silnější variantou je nabízený extrakt.

Produkty obsahují jen účinné látky a nenajdete zde žádné zbytečné a nežádoucí příměsi.

Současná legislativy EU nám neumožňuje uvádět všechny účinky potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. 

Například ayúrvédská medicína přiřazuje neemu antibakteriální, antiparazitální a antibiotické vlastnosti. Jeho univerzálnost potvrzují studie, které z jeho různých částí jako listy, květy, semena, ovocné plody, kořeny či kůry získali přes 140 účinných látek.

Zederach indický (Neem, Nimba), schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

  • Normální stav trávícího traktu.
  • Přirozená obranyschopnost - odolnost.

Použití: na přípravu čaje z listů, na výrobu oleje ze semen a květů, mladé větvičky se používají k dentální hygieně.

Složení v jedné kapsli: 625mg Neem extract 10:1, veganská kapsle.

Dávkování: 1 kapsle 2x denně zapít vodou.Nepřekračujte doporučené dávkování.

Obsah balení: 60 kapslí.

Upozornění: Doplněk stravy s rostlinným extraktem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Vyrobeno v Německu.

Přírodní bylinné preparáty Dr. PAŽOUREK jsou nejvyšší kvality a jsou připravovány na základě více než třicetileté lékařské praxe MUDr. Iva Pažourka, který kombinuje klasickou a přírodní medicínu. Funkčním způsobem propojuje potřeby těla i duše, znalosti našich předků i východní medicíny.