Dr. PAŽOUREK FUCOIDAN 60 kapslí

Na objednávku

Dr. PAŽOUREK FUCOIDAN

Doplněk stravy s rostlinným extraktem z hnědé mořské řasy Laminaria Japonica. Vájimečný všestranný preparát nejen s omlazujícími účinky.

Obsah: 500 mg Fucoidan v 60 veganských kapslích

Výrobce: Dr. PAŽOUREK

 

1 090,00 Kč

Dr. PAŽOUREK FUCOIDAN

Je výjimečně všestranný preparát s NEJEN omlazujícími účinky.

FUCOIDAN je produktem buněčné stěny hnědé mořské řasy, Laminaria Japonica. FUCOIDAN  byl objeven v r. 1890, po 23 letech ho izoloval švédský profesor Killeen. My se o jeho úžasných schopnostech dozvídáme až nyní.

Účinky FUCOIDAN jsou založené na přítomnosti enzymů, polysacharidů, obsahuje 8 esenciálních sacharidů! - Manóza, fucoza, galaktoza, glukoza, acetylgalaktosalin, acetylglukosamin, acetylneuraminová kyselina, xylóza, které pracují na buněčné úrovni. Mechanismus účinku FUOICDANU na buněčné a tkáňové úrovni je fascinující. 

Produkty obsahují jen účinné látky a nenajdete zde žádné zbytečné a nežádoucí příměsi.

Složení jedné kapsle: 500mg Fucoidan, veganská kapsle

Obsah balení: 60 kapslí

Dávkování:

Upozornění: Doplněk stravy s rostlinným extraktem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U dětí, kojících a těhotných žen je vhodná konzultace s lékařem. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Vyrobeno v ČR.


Přírodní bylinné preparáty Dr. PAŽOUREK jsou nejvyšší kvality a jsou připravovány na základě více než třicetileté lékařské praxe MUDr. Iva Pažourka, který kombinuje klasickou a přírodní medicínu. Funkčním způsobem propojuje potřeby těla i duše, znalosti našich předků i východní medicíny.