BUBEN ŠTĚSTÍ VELKÝ - MYSTICKÁ VÍLA***

BUBEN ŠTĚSTÍ Mystická víla

Rozměr: 300 mm

Váha: 4,8 kg

Buben je vyroben z vysoce kvalitního rezonančního kovu o tloušťce 3 mm.

Včetně páru paliček.

4 299,00 Kč

Rezonanční buben, kterému se ve světě říká "Happy Drum" neboli "Buben Štěstí". Meditace, relaxace, zvuková lázeň. Zvuk nástroje se dá připodobnit ke zvuku zvonu či tibetské mísy. dESET výřezů na bubínku je laděných do různých tónů, které se rozechvívají v bohaté škále příjemných vibrací a všechny spolu vzájemně souzní. Na tomto typu bubínku hrajte pomalu a užívejte si příjemné dlouhé zklidňující tóny. Rychle se střídající údery potlačují zvuky ostatních okvětních lístků. Muzikoterapeutické bubínky jsou kalené v peci při vysoké teplotě a díky kvalitní úpravě povrchu nevyžadují další zpracování ani ochranu. Jsou ideální pro časté používání (mateřské školky, školy, nemocnice...), ideální pro cestování a skvěle padne do ruky dospělého člověka.   

Barva a odstíny: Metalická tyrkysová se třpytkami.

Popis a vlastnosti: Velký bubínek má průměr 300 mm a je těžký 4,8 kg. Je vyroben z vysoce kvalitního rezonančního kovu o tloušťce 3 mm a vydává krásný melodický a překvapivě dlouhotrvající zvuk. To je dáno specifickým kulatým tvarem, díky kterému tóny dlouho zní - podobně jako u zvonů nebo tibetských mís. Bubínky jsou kaleny v peci při vysoké teplotě a díky kvalitní úpravě povrchu nevyžadují další zpracování ani ochranu. S laděním bubínku a s rozložením tónů jednotlivých jazýčků nám pomáhala spousta dětí, kteří jsou těmi nejpřirozenějšími učiteli. Již delší dobu vyrábíme velké množství nástrojů a naše ruční výroba zaručuje špičkovou kvalitu.

Na tomto typu bubínku hrajte pomalu a užívejte si příjemné dlouhé zklidňující tóny. Rychle se střídající údery potlačují zvuky ostatních jazýčků. Bubínky jsou ideální pro časté používání (mateřské školky, školy, nemocnice...). Můžete na něj hrát s paličkami a po nějaké praxi i jen prsty. Ke každému bubínku dostáváte jeden pár ručně vyrobených paliček zdarma.

Poznámka: Povrch bubínku nemusí být ideálně rovný z důvodu ruční výroby a také nelze nanášet mnoho barevných vrstev, aby nedocházelo k tlumení zvuku. Zobrazený odstín bubínku se může od skutečnosti lišit - barevnost závisí na nastavení a kvalitě vašeho monitoru.

Pozor! Kvůli novému rozložení tónů zatím nelze pro tento bubínek použít Elektronického učitele Guide ani dřevěnou zátku na bubínek.

Pro snadné naučení nových melodií a vyčištění zvuku, doporučujeme dokoupit magnet ve tvaru lotosového květu.