BLISS AYURVEDA SLEEP RELAX

BLISS AYURVEDA SLEEP RELAX

Bylinný doplněk stravy pro zdravý, klidný a hluboký spánek. Doporučeno při zvýšeném vzrušení a problémech s usínáním, pro snížení úzkosti. Čistě přírodní kombinace extraktů z tradičních ájurvédských bylin, zcela bez vedlejších účinků.

Balení: 60 tablet, 1000mg/1kapsle

Výrobce: BLISS AYURVEDA

690,00 Kč
Skladem

BLISS AYURVEDA SLEEP RELAX - Bylinný doplněk stravy pro pro zdravý, klidný a hluboký spánek. Doporučeno při zvýšeném vzrušení a problémech s usínáním, pro snížení úzkosti.

 • Podporuje kvalitu spánku, ráno vstáváte odpočinuti a svěží
 • Při problémech s usínáním
 • Přispívá k emoční vyrovnanosti a psychickému zdraví
 • Snižuje úzkost a negativní účinky stresu
 • Přispívá k relaxaci a podporuje pozitivní náladu
 • Podporuje duševní rovnováhu

BLISS AYURVEDA SLEEP RELAX je bylinný doplněk stravy. Jedná se o čistě přírodní kombinaci extraktů z tradičních ájurvédských bylin zcela bez vedlejších účinků. Spánek je v ajurvédě popsán jako jeden ze základních prvků zdravého života. Lidé Vata mají často potíže se usínáním. Přerušovaný spánek v noci a noční probouzení je příznakem Pitta typu. Lidé s Kapha konstitucí si často stěžují na snížený výkon ráno a potíže s probuzením. Mnoho lidí podceňuje význam kvalitního spánku pro zdraví, zatímco správný odpočinek má přímý dopad na mnoho biochemických procesů uvnitř těla.

Ve snu se zvyšuje úroveň anabolických procesů (zotavení, regenerace) a katabolismus (procesy destrukce, buněčná smrt) klesá. Během spánku činnost parasympatického nervového systému zvyšuje prokrvení orgánů, pomáhá omlazovat pokožku a prodlužovat mládí.

Je efektivní pro lidi se zvýšenou informační zátěží, během zkouškových období i při časté změně časových pásem, práci v nočních a večerních směnách. Vysoce kvalitní spánek, který BLISS AYURVEDA SLEEP RELAX  poskytuje, přispívá k lepšímu zpracování a ukládání informací. Během spánku tělo snižuje hladinu "stresového hormonu" – kortizolu.

Mnoho hormonálních procesů v těle je během spánku přesně regulováno. Užívání přípravku BLISS AYURVEDA SLEEP RELAX  během redukční diety může mít vliv na normalizaci metabolismu, protože reguluje produkci hormonů, které podporují odbourávání tukové tkáně.

BLISS AYURVEDA SLEEP RELAX se doporučuje při jakýchkoli poruchách spánku a odpočinku a také ke zmírnění jejich negativních důsledků (zvýšená úzkost, úzkost, špatná koncentrace, špatná paměť, nedostatek energie po probuzení, špatný výkon).

Usínání není jediná věc, na kterou si musíte dát pozor. Pokud je spánek přerušovaný, neklidný nebo časově omezený a po probuzení se neobjeví vitalita, je to také indikace pro užívání BLISS AYURVEDA SLEEP RELAX.

Velmi silné bylinné složení napovídá, že přípravek pomáhá při nervových poruchách, při epilepsii, schizofrenii a dalším nervovým problémům včetně křečí. 

Složení:

Aktivní složky – 2 tablety:

 • Bacopa monieri (Brahmi /Bakopa drobnolistá ) – 500 mg
 • Terminalia arjuna (Arjuna/Vrcholák pravý) – 200 mg
 • Acorus calamus (Vacha / Puškvorec obecný) – 200 mg
 • Myristica fragrans (Jatiphala/Muškátovník vonný) – 200 mg
 • Glycyrrhiza glabra (Yastimadhu / Mulethi / Lékořice) -200 mg
 • Asparagus racemosus (Shatawari/Chřest hroznovitý) -200 mg
 • Phylantus emblica (Amla/Indický angrešt) – 150 mg
 • Piper longum (Pippali/Pepřovník dlouhý) – 100 mg
 • Apium graveolens (Ajmoda/Miřík celer) – 100 mg

Uhličitan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, Arabská guma

Doporučení: 

Bylinné doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě.

Upozornění: 

Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

Doporučené dávkování: 

Užívejte 2 tablety jednou denně, nejlépe jednu hodinu před spaním, zapijte teplou vodou. Chcete-li snížit účinky Jet Lag (pásmové nemoci), začněte užívat jeden týden před letem dvě tablety večer a jeden týden po ukončení letu.

Balení: 60 tablet, 1000mg/1 tableta

Produkty společnosti BLISS AYURVEDA Pvt. Ltd. patří mezi světovou špičku v ájurvédské a přírodní medicíně. Jsou vyrobené z těch nejlepších surovin, mají vysokou kvalitu a účinnost, jelikož obsahují 1000 mg laboratorně ověřených nejúčinnějších bylin synergického složení v jedné tabletě. Holistické produkty BLISS AYURVEDA  jsou založeny na konceptu "Sanyog" - přesné kombinaci bylin ve vlastním složení a "Samskar" - pečlivém zpracování přeměny bylinné kombinace do výborného účinného přípravku. Formule s vícenásobným synergickým složením navržené tradičním ájurvédským způsobem a podpořené vědeckým výzkumem poskytují mnohem silnější účinky než jedno druhové bylinné produkty.