BIOMILK COMFORT kapsle 60***

BIOMILK COMFORT

Probiotika.

Nízkolaktózový doplněk stravy. Lactobacillus bulgaricus. Nutriční podpora proteinové rovnováhy a normální funkce gastrointestinálního traktu a jater. 

Obsah: 60 kapslí

Výrobce: DAFLORN 

440,00 Kč

BIOMILK COMFORT kapsle

Nízkolaktózový výživový doplněk. Probiotické kapsle s levandulí. Vodní probiotika z pramenů bulharských hor s obsahem LACTOBACILLUS BULGARICUS DWT1 a STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS DWT4. Obsahuje 4 různé kmeny.

  • 100% přírodní produkt
  • Klinicky testované
  • Účinné při laktózové intoleranci
  • Stimulující tvorbu M1 makrofágů
  • Zabraňují propustnosti střev vůči virům a bakteriím

Přírodní podpora normální funkce gastrointestinálního traktu, jater a proteinové rovnováhy. LACTOBACILLUS BULGARICUS udržuje imunitu, je účinný při dysbakterióze a průjmech. BIOMILK COMFORT je nutriční podpora při depresích, nespavosti, migréně, hysterii, epilepsii. Produkt je účinný při stresu a nervovém napětí, zklidňuje nervový systém. Levandulový olej detoxikuje organismus a podporuje metabolické procesy pokožky při dermatitidě, ekzémech a lupénce.

Neobsahuje cholesterol, gluten, žádné konzervační ani geneticky modifikované mikroorganismy. Produkt odpovídá zdravotnímu tvrzení EU 432/2012: živé probiotika LACTOBACILLUS BULGARICUS a STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS zlepšují trávení LAKTÓZY.

Tento produkt je patentově chráněný v EU patent 15 472004.9-1358. Originální probiotické kmeny jsou vlastnictvím společnosti Daflorn OOD.

Složení: Denní dávka 2 kapsle (600 mg) obsahuje hořčíkový stearát zabraňující hrudkovatění-40 mg, dextróza-40 mg, uhlohydráty-266 mg, tuky-1 mg, proteíny-116 mg, laktóza do-14 mg, 21 aminokyselin, levandulový olej-20 mg, více než 16 miliard živých a latentních buněk Lactobacillus Bulgaricus DWT1, Streptococcus Thermophilus DWT4, které se aktivizují po užití v trávicím systému.

Alergeny: oxid titaničitý, hypromelosa, bílkovina kravského mléka

Dávkování: doporučená denní dávka výživového doplňku nesmí přesáhnout 2 tobolky denně. Tobolku je třeba užít s malým množstvím tekutiny nejlépe 15 min. před jídlem.

Energetická hodnota denní dávky: 2,4 kcal 

Vhodný pro děti i dospělé, během těhotenství, při cestování, při chřipce i po operacích. 

DAFLORN Ltd. byla založena v Bulharsku v roce 2000 Gen. majorem Prof. MUDr. Nikola Alexandrovem a MUDr. Danielou Petrovou. Dnes DAFLORN vyrábí více než 50 probiotických produktů chráněných více než 15 patenty a ochrannými známkami v Bulharsku a na celém světě. Ochranná známka LAKTERA je registrována v Evropské unii, Spojených státech, Rusku, Číně, Turecku, Jižní Koreji, Súdánu, Pákistánu, Austrálii a na Novém Zélandu. Výrobní proces společnosti DAFLORN je vysoce biotechnologický a šetrný. Cílem je vývoj a výroba přírodních probiotických produktů, které neobsahují konzervační látky, barviva a geneticky modifikované mikroorganismy. DAFLORN je členem Mezinárodní probiotické asociace. Výrobky DAFLORN obsahují LACTOBACILLUS BULGARICUS a STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS, což jsou jediné probiotické bakterie, které mají v Evropské unii uznané zdravotní tvrzení, vydané Evropskou agenturou pro bezpečnost potravin podle nařízení EU 432.  Produkty DAFLORN byly experimentálně a klinicky testovány po dobu více než 30 let u více než 4 000 pacientů a tyto studie nadále pokračují. Aktuální studie sleduje účinky LACTOBACILLUS BULGARICUS a jeho schopnost převádět makrofágy M2 na M1 a zvyšovat tak buněčnou imunitu.