BEWIT TRANSFORMATION 5ml

Na objednávku

SMĚS 100% PŘÍRODNÍCH ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ - TRANSFORMATION - "SEBE-PROMĚNA"

Objem: 5 ml

Výrobce: BEWIT

483,00 Kč

Směs vzácných 100% přírodních esenciálních olejů svým synergickým spojením může pomoci harmonizovat mysl, utišit smutek a probudit chuť do života. 

Synergická směs TRANSFORMATION vás podpoří ve znovunalezení svého středu.

Směs BEWIT TRANSFOMATION může vytvořit povznášející pocit čistoty a důvěry. Vůně pomáhá utišit obavy a starosti a "otevřít srdce". Přináší zklidnění, jemné upokojení, větší soustředění a očištění intelektu.

Celkově směs pomáhá překonat lhostejnost, povznáší a probouzí "chuť do života". Uklidňuje a navozuje pocit spokojenosti a optimismu.

Pomáhá obnovit smysl pro hierarchii hodnot a pocit bezstarostnosti, překonat životní dezorientaci, pocit, že jsme "na dně" a snášet "rány osudu".

Vyjasňuje intelekt. Pomáhá vyrovnat se s minulostí, utišuje smutek a ztráty a obnovuje schopnosti sebekázně. Zahání výčitky a nastoluje optimismus.

Složení (INCI): Citron (Citrus limonum oil)* Máta rolní (Mentha arvensis oil)* Máta peprná (Mentha piperita oil)* Citrónová tráva (Cymbopogon citratus oil)* Kadidlo (Boswellia serrata) (Boswellia serrata oil)* Cedr himalájský (Cedrus deodara oil)* Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil)* Eukalyptus globulus (Eucalyptus globulus oil)* Bazalka (Ocimum basilicum oil)* Pačuli (Pogostemon cablin oil)* Cypřiš (Cupressus sempervirens oil)* Smrk (Picea abies oil)* Vavřín (Laurus nobilis oil)* Rozmarýn (Rosmarinus officinalis oil)* Jedle (Abies Balsamea oil)* Zázvor (Zingiber officinalis oil)* Šalvěj muškátová (Salvia sclarea oil)* Majoránka (Origanum majorana oil)* Kardamom (Elettaria cardamomum oil)* Bazalka posvátná (Ocimum sanctum oil)* Myrha (Commiphora myrrha oil)* Kopál vonný - Palo Santo (Bursera graveolens oil)* Kadidlo posvátné (Boswellia sacra) (Boswellia sacra oil)* Smil FRANCIE (Helichrysum italicum oil)* Růže Damascenská (Rosa damascena oil)*

*CTEO - Certified Therapeutic Essential Oils


Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON