BEWIT PALO SANTO 5ml

Na objednávku

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ - BEWIT PALO SANTO

BURSERA GRAVEOLENS

Český botanický název: Kopál vonný
Anglický název: Palo santo
Latinský název: Bursera graveolens
Země původu: Peru 

Objem: 5ml

Výrobce: BEWIT

1 146,00 Kč

Esenciální olej Palo Santo má jedinečné sladké a povznášející aroma, které můžeme zařadit mezi aromaterapeutické poklady. 

Palo Santo znamená v překladu svaté dřevo. Po staletí se tento esenciální olej používá při podpoře vitality v duševní rovině. Je bohatý na limonen. Můžete použít 5 - 10 kapek do vašeho difuzéru a podpořit tak sebe a své blízké. Mnohými bývá esenciální olej palo santo používán pro podporu inspirace a při meditaci, při podpoře tvořivosti a při potřebě dosahovat trvalé soustředění.

Je vyhledávaný pro své uzemňující a uklidňující působení, takže může být skvělým pomocníkem při podpoře navození citové rovnováhy v úzkostných stavech, traumatech, při depresích a pro duchovní povznesení. Často bývá používán při šamanských rituálech.


Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON