BEWIT NEROLI "VZOREK"

Na objednávku

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ - NEROLI

Objem: 5 ml

Výrobce: BEWIT

Český botanický název: Citroník pomerančový hořký
Anglický název: Neroli
Latinský název: Citrus aurantium var. amara
Země původu: Tunisko 

169,00 Kč

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ

BEWIT NEROLI

Aroma neroli je květinové, sladkohořké, teplé, bohaté, podobné pomerančovému. Jeho esence vás uklidní a uzemní.

Jemně bohatá, květinová sladkost neroli je uklidňující a přináší euforii, zatímco jeho hořký tón je současně "uzemňující".

Esenciální olej Neroli působí ve smyslové i duchovní rovině. Vštěpuje klid a sílu a pomáhá uvolnit potlačené emoce. Můžete jej použít pro různě hluboké emocionální rány a bolesti, které vás okrádají o naději a radost. Jeho vůně vás podpoří v touze po nápravě, obnově, sjednocení a harmonii. Pomůže vám také navázat oslabené spojení mezi tělem a myslí.

Díky své "chladné" povaze éterický olej z neroli odstraňuje "horkost". Společně s esencemi z růže, levandule a meduňky je neroli nejlepší pro uklidnění a stabilizaci srdce a mysli.

Esenciální olej Neroli se extrahuje z voňavých květů sevillského pomerančovníku. Tento stálezelený strom pocházející z jihovýchodní Asie je jednou z mála rostlin, které produkují více než jednu esenci: nerol z květů a hořký pomerančový olej z kůry plodů. 

Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON