BEWIT MEDUŇKA "VZOREK"

Na objednávku

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ - MEDUŇKA

Objem: 0,01 ml

Výrobce: BEWIT

Český botanický název: Meduňka lékařská
Anglický název: Melissa
Latinský název: Melissa officinalis
Země původu: Bulharsko 

90,00 Kč

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ

BEWIT MEDUŇKA

Vůně meduňkového esenciálního oleje je svěží a lehká, zřetelně citronová, se sladkohořkou nuancí. Podpoří ve vás jemnou sílu a nebojácný klid.

Meduňka může pozitivně ovlivnit vaše tělo v duševní rovině, harmonizuje mysl a éterického ducha. Je účinný, pokud vás trápí úzkost, smutek a neblahá tušení.

Esence Meduňka je oceňována pro své schopnosti působit relaxačně, vylaďovat duševní a fyzickou pohodu, podporovat mentální zdraví. Meduňkové aroma vás může v duševní rovině stimulovat, pokud potřebujete překonat stres a zlepšit vaše usínání a spánek jako takový.

Pravý éterický olej je velmi drahý, neboť z listů se získá jen malé množství esence. Její unikátní jemná síla ale zcela vyvažuje cenu, za kterou se prodává.

Běžně dostupný "meduňkový olej" často není pravý. Většinou jde o směs voňatky a citronelové silice s přírodně získanými chemikáliemi, které se podobají složkám pravé meduňky.

Meduňka pochází ze Středomoří a dnes ji najdeme v zahradách po celém světě. Avicena ve své knize "Kánon medicíny" z 11. století napsal, že "meduňka rozveseluje srdce a posiluje vitalitu ducha". Švýcarský alchymista Paracelsus ji nazýval "elixírem života"

Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON