BEWIT MAN No. 1 15ml***

Na objednávku

BEWIT MAN No. 1  

Objem: 15ml

Výrobce: BEWIT

1 044,00 Kč

BEWIT MAN No.1

BEWIT MAN no.1 se díky svému synergickému působení a krásné vůni stala oblíbeným parfémem pro muže. 

V parfému pro muže nemůže chybět esence himalájského cedru. Mužské, dřevito-balzámové, sladké a jemně kafrové aroma vás může podpořit ve snaze dostat se z negativních a nebezpečných situací a přeměnit je na zkušenost.

Další důležitou součástí je esence z bergamotu s typicky citrusovou vůní. Působí uvolňujícím a pozvedajícím dojmem a je dobrý pomocník, pokud chcete rozpoznat a uvolnit své potlačované city. Bergamotová vůně ve vás znovu probudí spontánnost a optimismus, odpočinutí a bezstarostnost.

Teplá a sladce kořeněná vůně anýzu vás může vnitřně stabilizovat, pomoci vám zklidnit se a odložit přebytečné starosti.

Složení (INCI): Cedr himalájský (Cedrus deodara oil), Citron (Citrus limonum oil), Pomeranč (Citrus sinensis oil), Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil), Pačuli (Pogostemon cablin oil), Bergamot (Citrus bergamia oil), Anýz (Pimpinella anisum oil), Citrónová tráva (Cymbopogon citratus oil), Benzoin (Styrax benzoin oil), Kmín (římský) (Cuminum cyminum oil), Růžové dřevo (Aniba rosaeodora oil), Kadidlo (Boswellia serrata oil), Máta rolní (Mentha arvensis oil), Jalovec, plod (Juniperus communis oil),  Eukalyptus globulus (Eucalyptus globulus oil), Hřebíček (Caryophyllus aromaticus oil), Mrkev, semena (Daucus carota sativa oil),  Šalvěj muškátová (Salvia sclarea oil),  Myrha (Commiphora myrrha oil), Kopál vonný - Palo Santo (Bursera graveolens oil), Vousatka draslavá (Vetiver) (Vetiveria zizanoides oil), Bazalka posvátná (Ocimum sanctum oil), Kopaiva (Copaifera officinalis oil), Kadidlo posvátné (Boswellia sacra oil) 


Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON