BEWIT ESENCIÁLNÍ VODA Z MYRHY 200ml***

Na objednávku

100% PŘÍRODNÍ HYDROSOL

Složení:

Commiphora Myrrha Resin Water

Objem: 200ml

Výrobce: BEWIT

337,00 Kč

ESENCIÁLNÍ VODA Z MYRHY

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ VODY - DUŠE ROSTLIN ZAKOMPONOVANÉ DO OSVĚŽUJÍCÍCH MLH

BEWIT esenciální vody vás svými vonnými odstíny a pro pokožku prospěšnými bioaktivními látkami zahalí do harmonie a komfortu. Přinesou vám tedy každodenní příležitost pro nadstandardní péči se širokou škálou benefitů.

Naše 100% přírodní hydrosoly vyrovnají pH pokožky, osvěží ji, tonizují a uklidní. Svými účinky jsou jemnější než esenciální oleje, proto je můžete aplikovat přímo na pokožku. V kombinací s BEWIT olejovými séry jsou skvělou volbou k obnovení hydro-lipidové bariéry, k hluboké hydrataci a k dosažení přirozené obranyschopnosti pokožky. Ta se následně stává skvělým základem pro zdravou a rozjasněnou pleť vyzařující vaší vrozenou vnitřní krásu.

Vyberte si z mnoha druhů esenciálních vod a kdykoliv během dne dopřejte své pleti, krku a tělu zcela přírodní hydrataci a osvěžení.

BIO Esenciální voda z myrhy

Uklidňující teplá energie ukrytá do omamné pryskyřičné vůně s opojnými dřevitými nuancemi připomínající procházku oázou klidu. Přesně takové pocity ve vás vzbudí naše BIO Esenciální voda z myrhy, jedné z nejstarších známých aromatických substancí. Kromě své mocné dlouhotrvající vůně je po staletí ceněná díky svým terapeutickým účinkům, kdy k jejímu trvalému používání přispěly antiseptické účinky. [1] Svou podobnost jak po medicínské, tak i po náboženské stránce sdílí s kadidlem, proto jsou častokrát společně párovány a navzájem své účinky doplňují. Zahalte se do mlhy této ctěné rostliny a poskytněte svojí pokožce nadstandartní péči, která se vám odmění zářivějším a vitálnějším vzhledem.

  • Chrání proti znečištění, obnovuje rovnováhu pH, osvěžuje a tonizuje pokožku, stahuje póry
  • Udržuje pokožku hladkou a současně výrazně zvyšuje její vitalitu
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postarají o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Nejen v parných dnech může skvěle zastat funkci tělového spreje
  • Pomáhá uklidnit přehlcenou mysl, předchází obavám a duševnímu rozrušení
  • Antiseptické účinky myrhy jsou perfektním základem pro dentální hygienu

Historie:

Myrha, jakožto jeden z darů mudrců při Kristově narození, hraje důležitou roli při náboženských ceremonií už od nepaměti. Své blahodárné účinky však uplatnila i v medicíně starých Egypťanů, starého Řecka a Říma, kde byla hojně využívanou ingrediencí do léčivých mastí a balzámů. Stejně jako kadidlo byla a dodnes je používána jako pohřební rostlina, neboť se řadí mezi nejlepší utišovatele nitra. [2]

Vyrobeno: Česká republika

Původ a pěstování: Maroko

Myrha lat. Commiphora molmol je pryskyřičný exudát zakrnělého keře rostoucího zejména na Středním východě, v severní Africe a Indii. Cenná pryskyřice je získávána z kůry kmene, ze které prýští v podobě nahnědlých poloprůhledných "slz", které na vzduchu tvrdnou. BIO esenciální voda z myrhy byla získána parní destilací pryskyřice rozpuštěním ve vodě, při níž byly zachovány její aktivní vlastnosti.

Složení a vlastnosti:

Commiphora Myrrha Resin Water

Návod k použití:

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče. Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS. Esenciální vody lze použít libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Lze použít do pleťových masek nebo kombinovat s dalšími esenciálními vody.

Zdroje:

[1] Azizah Al-Mobeeriek. Effects of myrrh on intra-oral mucosal wounds compared with tetracycline- and chlorhexidine-based mouthwashes. Clin Cosmet Investig Dent, 2011. 3:53-8.

[2] MOJAY, G. Aromaterapie pro léčení duše. 2000. Nakladatelsví Alternativa. ISBN: 978-80-85993-64-6.


Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON