BEWIT ESENCIÁLNÍ VODA Z KADIDLA 200ml***

Na objednávku

100% PŘÍRODNÍ HYDROSOL

Složení:

Boswellia Serrata Water, Linalool*, Limonene*

*přírodního původu

Objem: 200ml

Výrobce: BEWIT

337,00 Kč

ESENCIÁLNÍ VODA Z KADIDLA

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ VODY - DUŠE ROSTLIN ZAKOMPONOVANÉ DO OSVĚŽUJÍCÍCH MLH

BEWIT esenciální vody vás svými vonnými odstíny a pro pokožku prospěšnými bioaktivními látkami zahalí do harmonie a komfortu. Přinesou vám tedy každodenní příležitost pro nadstandardní péči se širokou škálou benefitů.

Naše 100% přírodní hydrosoly vyrovnají pH pokožky, osvěží ji, tonizují a uklidní. Svými účinky jsou jemnější než esenciální oleje, proto je můžete aplikovat přímo na pokožku. V kombinací s BEWIT olejovými séry jsou skvělou volbou k obnovení hydro-lipidové bariéry, k hluboké hydrataci a k dosažení přirozené obranyschopnosti pokožky. Ta se následně stává skvělým základem pro zdravou a rozjasněnou pleť vyzařující vaší vrozenou vnitřní krásu.

Vyberte si z mnoha druhů esenciálních vod a kdykoliv během dne dopřejte své pleti, krku a tělu zcela přírodní hydrataci a osvěžení.

BIO Esenciální voda z kadidla

Nasyťte pokožku duší rostliny přeměněnou na voňavý hydrosol. BIO esenciální voda z kadidla představuje jedinečný transformativní doplněk s magickým charakterem v péči o vaši pleť. Její doménou je především adstringentní účinek, což ji činí skvělou volbou pro aplikaci těsně před nanesením séra. Energizující kompozice esenciální vody má schopnost tónovat a celkově zlepšovat strukturu pokožky. Antiseptické a protizánětlivé vlastnosti kadidla umožňuje aplikaci taktéž při tvorbě ekzémů, vředů či jiných zánětlivých stavů kůže.[1][2] Zdatně působí v psychologické a duševní rovině, což dávno potvrzuje náboženská a duševní tradice po celém světě. Mystická balzámová vůně s dřevnatými podtóny uklidňuje mysl při stavech duševního neklidu a podpoří tak i psychickou regeneraci. Proto může být vhodným společníkem při meditativních rituálech nebo józe.

  • Hydratuje, vyrovnává pH, uklidňuje, osvěžuje a rozjasňuje pokožku
  • V kombinaci s řadou BEWIT HOLISTIC COSMETICS se postarají o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Protizánětlivý účinek kadidla umožňuje být podpůrným prostředkem taktéž v dentální hygieně nebo při zánětlivých stavech pokožky či kousnutí hmyzem
  • Antiseptické vlastnosti spolu s její pryskyřičnou dřevitou vůní ji činí skvělým tonikem pro muže po holení
  • Osvěžuje vzduch v místnosti
  • Na každodenní úrovni může být vhodný při stavech duševního neklidu a strachu

Historie:

Boswellia serrata neboli Kadidlovník pilovitý má neodmyslitelné místo v tradiční indické medicíně, kde je pryskyřice používána po více jak 5000 let. Ne nadarmo byla v minulosti jednou z nejcennějších komodit. Jedním z triumfů kadidlovníku je boswellová kyselina. Kadidlo je tradičně nedílnou součástí v náboženských a duchovních rituálech již po staletí, kdy bylo zasvěcováno různým božstvům. Jeho důležitost dokazuje i to, že se v Bibli o něm píše na dvaadvaceti místech. [3]

Vyrobeno: Česká republika

Původ a pěstování: Maroko

Kadidlo je malým stromem, jehož kůra v sobě ukrývá tolik cennou pryskyřici, která jeho zářezy vytéká. Následným vysýcháním se formuje nahnědlá substance, ze které se parní destilací získává esenciální olej. Z několika historických pramenů je původ kadidla přisuzován Střednímu východu, severní Africe nebo Indii, odkud pochází právě Boswellia serrata, použita pro přípravy naši BIO Esenciální vody.

Složení a vlastnosti:

Boswellia Serrata Water, Linalool*, Limonene*

*přírodního původu

Návod k použití:

Aplikujte na pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče. Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry kombinujte s našimi luxusními BEWIT kosmetickými přípravky z řady BEWIT HOLISTIC COSMETICS. Esenciální vody lze použít libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Lze použít do pleťových masek nebo kombinovat s dalšími esenciálními vody.

Zdroje:

[1] SIDDIQUI, M. Z. Boswellia Serrata, A Potential Antiinflammatory Agent: An Overview. Indian Journal of Pharmaceutical Sciences . 2011, 73(3), 255-261. ISSN 0250474X.

[2] AL-YASIRY, A. R. a B. KICZOROWSKA. Frankincense-therapeutic properties. Postepy higieny i medycyny doswiadczalnej. 2016, 70, 380-91.ISSN 17322693.

[3] MOJAY, G. Aromaterapie pro léčení duše. 2000. Nakladatelsví Alternativa. ISBN: 978-80-85993-64-6.


Nevíte, který produkt si vybrat? Vyzkoušejte si nabídku přímo na provozovně "Zeleného zvonu". K dispozici máme přes 90 vzorků. Výrobky s označením *** v názvu produktu jsou k dispozici skladem. Ostatní produkty jsou na objednávku. Máte-li zájem o další produkty společnosti BEWIT, využijte prosím tento odkaz: BEWIT - ZELENÝ ZVON