BETULA REGENERAČNÍ KRÉM S KOZÍM KOLOSTREM MEDUŇKA***

BETULA POMÁDA NA RTY S KOZÍM KOLOSTREM MEDUŇKA

Lehká emulze na bázi přírodních emulgátorů s vysokým obsahem kozího másla.

OBJEM: 50 ml 

Výrobce: BETULA

690,00 Kč
Skladem

BETULA POMÁDA NA RTY S KOZÍM KOLOSTREM MEDUŇKA

Jedinečný krém obsahující opravdu vysoký podíl biologického růstového faktoru a také antimikrobiálního proteinu. Díky této vzácné kombinaci se výrazně urychlí obnova pokožky, dojde k její správné hydrataci a také ke zpevnění. Krém je určen k péči o pokožku celého těla.

Lehká emulze na bázi přírodních emulgátorů s vysokým obsahem kozího másla se rychle vstřebává do pokožky a zanechává hedvábný nemastný film na jejím povrchu. Vysoký podíl lyofilizovaného kolostra s sebou přináší vzácné nativní látky jakou jsou imunoglobuliny, růstové faktory, laktoferin, antimikrobiální peptidy a také vitamíny a minerály. Všechny tyto látky přispívají k rychlejší regeneraci a reparaci tkání pokožky, úpravě kožního mikrobiomu ve prospěch příznivých mikroorganismů a také k eliminaci těch pro pokožku škodlivých. 

POUŽITÍ

Malé množství krému naneste na tělo i obličej a krouživými pohyby jemně vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.

Krém je vhodný na denní i noční použití. Je vhodný pro všechny typy pokožky.

ÚČINKY: 

Revitalizace, Regenerace, Hydratace, Zpevnění, Ochrana

Aktivní látky: Kozí kolostrum, Kozí máslo, Skvalan přírodního rostlinného původu, Vitamin E, Derivát Rutinu

SLOŽENÍ: Aqua, Caprae Butyrum, Colostrum, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Decyl Oleate, Glycerin, Caprylyl Glycol, Squalane, Sodium Stearoyl Glutamate, Lonicera Japonica Flower Extract, Lonicera Caprifolium Flower Extract, Disodium Rutinyl Disulfate, Sodium Chloride, Ethylhexylglycerin, Dimethyl Isosorbide, Glyceryl Caprylate, Phenylpropanol, Lactic Acid, Tocopherol, Disodium EDTA, Parfum, Melissa Officinalis Leaf Oil, Citronellol, Citral, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool.

Společnost BETULA PENDULA je ryze česká firma, spojující úctu k přírodě s unikátní, šetrnou a vědecky vytvořenou metodou zpracování mleziva. Sušení mrazem, tzv. lyofilizace, zachovává všechny biologické aktivní látky v nezměněné podobě. V České republice je chráněna užitným vzorem č. UV 24712. Společnost BETULA zpracovává kolostrum z více než 150 farem z Čech, Moravy a Slovenska. V každé dávce je navíc namícháno kolostrum až ze čtyř farem, aby obsahovalo co nejpestřejší složení látek přecházející do mleziva ze spásané vegetace. Kolostrum je eticky odebíráno do 12 hodin po porodu kůzlete. Až po té, co se čerstvě narozené kůzle do sytosti napije. Nadojené mlezivo není pasterováno, odtučňováno a doplňováno žádnými přídavnými látkami, aby byly ve finálním produktu zachované všechny prospěšné látky. Společnost BETULA je držitelem několika certifikátů zaručujících kvalitu svých produktů: FDA, Kosher certifikát a právě prochází procesem ISO certifikace.