AS DRUIDESS 200g***

AS DRUIDESS

100% PŘÍRODNÍ ŽIVÁ STRAVA - NAKLÍČENO A FERMENTOVÁNO

Speciálně vyvinutý holistický vzorec 14 přírodních ingrediencí na podporu zdraví, síly, energie a krásy žen + pravidelný metabolický detox.

Objem: 200g

Výrobce: ANCESTRAL SUPERFOOD 

650,00 Kč

DRUIDESS - 100% přírodní živá strava (naklíčeno a fermentováno), vyvinutá speciálně pro ženy. 

Naklíčená a fermentovaná směs superpotravin v BIO kvalitě s probiotiky. 

Speciálně vyvinutý holistický vzorec 14 přírodních ingrediencí na podporu zdraví, síly, energie a krásy žen + pravidelný metabolický detox.

  • 100% funkční výživa v kvalitě BIO a 100% RAW
  • Tradiční receptura našich předků z naklíčených a fermentovaných organických semen, ovoce a bylin
  • Vysoký přirozený obsah bioaktivních složek, enzymů, probiotických kultur, naturálních vitamínů, minerálů a aminokyselin.
  • Produkt neobsahuje: umělá sladidla, balastní aditiva, plnidla a pojiva, laktózu, sóju, GMO, umělé přísady, barviva, konzervační látky nebo cokoli syntetického původu.
  • Vyrobeno z obilovin, které neobsahují lepek.

Nastartujte proud životní energie! Jsme plně přesvědčeni o tom, že pravidelná konzumace (jedna dávka denně = 10g) může v dlouhodobém měřítku zajistit nejen optimální fungování celého organizmu, ale také to jak se cítíme, jak jsme odolní a kolik máme energie!

DRUIDESS je vícesložková funkční potravina určená pro vitalitu, krásu a vnitřní harmonii žen. Zlepšuje peristaltiku a střevní rovnováhu v těle (přirozené vyvážení mikrobiomu), posiluje odolnost a vitalitu, reguluje váhu a alkalizuje tělo (metabolický detox), udržuje zdravé vlasy, pokožku a nehty, celkově podporuje plnohodnotné fungování všech tělesných systémů.

Unikátní receptura DRUIDESS obsahuje 100% stravitelných vitamínů, minerálů, vlákniny, enzymů, aminokyselin a probiotických kultur z naklíčených a fermentovaných organických semen, ovoce a bylin. Produkt obsahuje naklíčené zlaté proso, které dodává potřebnou kyselinu listovou a kyselinu křemičitou v naturální formě. Mimořádně vhodný produkt pro všechny ženy vystavené stresu, pro těhotné a kojící matky, děti i dospívající dívky.

Druidess - holistický vzorec 14 přírodních ingrediencí

  • Klíčení & fermentace (enzymatický proces): 4 složky = naklíčené zlaté proso v kvalitě BIO, naklíčená hnědá rýže v kvalitě BIO, naklíčená pohanka v kvalitě BIO, naklíčený zlatý len v kvalitě BIO
  • Fytonutrienty: 7 složek = granátové jablko v kvalitě BIO, šípek v kvalitě BIO, brusinky v kvalitě BIO, černý bez v kvalitě BIO, citron v kvalitě BIO, extrakt z citronu v kvalitě BIO, kopřiva v kvalitě BIO
  • Živé kultury na bázi rostlin: 3 složky = probiotické kultury (lactobacillus, bifidobacterium bifidum), sušené droždí v kvalitě BIO

Živá strava, to je bioaktivní síla živých enzymů, přírodních biofaktorů, probiotických kultur, organických vitamínů a organicky vázaných minerálů.

Vývoj tohoto produktu vycházejícího z tradičních receptur, je výsledkem dlouhé vědecké práce a řady studií, z nichž mnohé se týkají sledování dopadu a výhod naklíčených a fermentovaných potravin u lidí s různými zdravotními problémy. Celý proces klíčení a fermentace semen jako koncept, byl vyvinut ve spolupráci se špičkovým týmem evropských specialistů, který zkoumal přínos klíčících a fermentovaných potravin u jednotlivých pacientů. Výsledkem je jedinečná naturální technologie (know-how), která nejenže optimalizuje obsah živin v produktu, ale navyšuje přítomností přírodních enzymů celkový bioenergetický potenciál. Mluvíme tedy jak o fermentaci části semen, tak o jejich klíčení, které trvá 36 hodin. V okamžiku kdy klíčení dosáhne maximální koncentrace bioaktivních látek, celý proces je zastaven a produkt je za nízkých teplot šetrně a pomalu dehydratován.

Sjednoťte sílu a moudrost starověkých předků a pociťte příliv životně důležité energie - od časného rána do pozdního večera!

"Produkt Druidess je inspirován mystickými kněžkami Druidkami, které byly intelektuální elitou ve starověkých společnostech našich předků (keltů, venedů, venetů atd.), kteří žili nejen na našem území, ale také na území celé dnešní Evropy od středozemního a černého moře, až po baltické a severní moře. Díky svým kvalitám a přípravě byly Druidky uznávanými autoritami, které měly spoustu schopností, jako jsou léčivé schopnosti, znalosti astronomie, přírodních cyklů, divokých bylin a rostlin. Našim cílem je kultivovat tuto sílu i v moderní ženě. Druidess je ztělesněním vnější a vnitřní krásy.."

Snadné použití! DRUIDESS může být součástí plnohodnotné snídaně, smoothie, občerstvení nebo lehké večeře

DRUIDESS lze přidat do jogurtu, džusu, smoothies, koktejlů, dezertů nebo salátových dresinků. Další možností je jednoduchá konzumace ve sklenici s vodou, zde je potřeba počítat s tím, že nerozpustná vláknina může klesnout na dno sklenice. Důkladně promíchejte.

Jednotlivé produkty Ancestral Superfoods lze libovolně kombinovat, vzájemně se doplňují a posilují!

Mezi oblíbené dvojice patří např. DRUIDESS + ORACLE pro krásu, energii a mentální výkon žen, CHIEFTAN + ORACLE pro výkon, energii a mentální sílu mužů, nebo WARRIOR + ORACLE pro fyzickou a mentální sílu. Bez ohledu na to, jaké kombinace si sami vybereme, jedním z nejjednodušších, nejdostupnějších a nejrychlejších způsobů, jak je integrovat do našeho každodenního života, je kombinovat je s jiným starodávným a tradičním fermentovaným produktem pro naše země - jogurtem (pro vegany jsou alternativou rostlinná mléka).

Balení: 200 g 

Složení: naklíčené zlaté proso*, naklíčená hnědá rýže*, naklíčená pohanka*, naklíčené lněné semínko zlaté*, sušený prášek z ovoce* (granátové jablko, šípky, brusinky, borůvky a citrón), prášek z kopřivy*, komplex probiotik (Lactobacillus a Bifidobacterium bifidum), sušené inaktivované kvasnice*, extrakt z citrónu*. *BIO kvalita. Naklíčená směs superpotravin v BIO kvalitě s probiotiky. 

Dávkování: 1 sáček denně. Přisypte obsah sáčku ke 100 - 150 g ovoce (např. banány a jahody) a smíchejte se 700 ml tekutiny (čerstvá šťáva, sójové nebo rýžové mléko) v šejkru. 

Upozornění: Skladujte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost uvedena na zadní straně každého sáčku. 

  Výživové údaje: 100 g (% RHP)
Energetická hodnota 1496 kJ/ 361 kcal
Tuky 4,48 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0,24 g
Sacharidy 61,51 g
Z toho cukry 7,17 g
Vláknina 14,92 g
Bílkoviny 15,96 g
Sůl 0 g
Vitamín B1 1,44 mg (130,76 %)
Vitamín B2 2,32 mg (165,65 %)
Vitamín B3 6,59 mg (41,16 %)
Vitamín B6 1,26 mg (90,16 %)
Folát 149,38 µg (74,69 %)
Vitamín C 26,96 mg (33,70 %)
Vitamín E 6,80 mg (56,67 %)
Vápník 373,79 mg (46,72 %)
Fosfor 201,96 mg (28,85 %)
Hořčík 229,95 mg (61,32 %)
Železo 7,46 mg (53,26 %)
Zinek 34,79 mg (347,86 %)
Měď 1,61 mg (161,45 %)
Selen 122,31 µg (222,39 %)
Lignany (SDG fytoestrogeny) 88,07 mg
*%RHP-Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek. 


ANCESTRAL SUPERFOODS

Živé funkční potraviny nejvyšší kvality, vyvinuté ve spolupráci s předními evropskými odborníky! Prémiová značka ANCESTRAL SUPERFOODS se specializuje na naklíčené a fermentované potraviny vycházející z tradičních a účinných receptur našich předků. Živé funkční potraviny obsahují velké množství enzymů, probiotických kultur, aminokyselin, vitamínů, organických minerálů a dalších bioaktivních složek. Vývoj jednotlivých produktů je výsledkem dlouhé vědecké práce a řady studií, z nichž mnohé se týkají sledování dopadu a výhod naklíčených a fermentovaných potravin u lidí s různými zdravotními problémy. Pravidelná konzumace společně s běžnou stravou, přináší v dlouhodobém měřítku velmi pozitivní výsledky. Výrobce: Ancestral Superfoods Ltd., Burel Str. 36, Sofia, Bulharsko / Naklíčeno a fermentováno v EU exkluzivně pro Ancestral Superfoods.