LUXUSNÍ WELLNESS VÍKEND ZÁŘÍ 2021

14.11.2021

Aktivní relax v jizerském resortu MONTANIE s PILATES a Kundalini jógou, v termínu 24. - 26. 9. 2021. Nadstandardní péče v krásném prostředí, s výbornou kuchyní, s neomezeným vstupem do Wellness&Spa a hvězdným nebem nad hlavou. 


Luxusní wellness víkend v jizerském resortu MONTANIE s Petrou Matějíčkovou

Relax v horském SPA s PILATES a Kundalini jógou

Termín: 24. - 26. 9. 2021

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, neomezený vstup do Wellness&Spa, 4 cvičební lekce a radost v čisté přírodě.

Kouzelné místo resortu MONTANIE u přehradní nádrže Souš nabízí veškerý komfort k aktivnímu odpočinku. Fantastické horské SPA s nerezovým bazénem s protiproudem, Whirpoolem i pravou finskou saunou, je ideálním prostředím k uvolnění napětí a zasloužené relaxaci. Nevšední design obkladů budov, využívající výlučně odpadní dřevo z výroby trámů a fošen, vytváří neopakovatelnou atmosféru divoké přírody. Podstatnou část areálu tvoří vzrostlý smrkový les a přímo vybízí k lesní terapii. Ta vede k hlubokému zklidnění, uvolnění stresu a posílení imunitního systému. V rámci resortu je možné využít širokou nabídku masáží a dopřát si další regeneraci.

Ubytování je zajištěno ve dvojlůžkových pokojích. Součástí balíčku je neomezený vstup do Wellness&Spa (od 08:00 do 20:00 hod.) a polopenze, jež se skládá z salátového bufetu s polévkou, roznášeným hlavním chodem (výběr předem ze 3 variant) a sladkým dezertem a ovocem formou bufetu. Sklenku dobrého vína si můžete vychutnat u krbového ohně nebo v místní vinárně.

Program lekcí:

Pátek 24. 9. - lekce Pilates 60 min. (17 hod.)

Sobota 25. 9. - lekce Kundalini jógy 90 min. (7,30 hod.) + lekce Pilates 60 min. (17 hod.)

Neděle 26. 9. - lekce Pilates 60 min. (8 hod.)

Rezervace do 20. 8. 2021 na adrese: info@zelenyzvon.cz

Po odeslání přihlášky Vám budou zaslány podrobné podmínky.

V případě zrušení rezervace z moci úřední bude rezervace v plné výši přesunuta na jiný termín dle dohody klienta a poskytovatele služeb. 

www.montanie.cz