BEWIT PRAWTEIN

02.11.2021

PRAWTEIN® - POZNEJTE ÚČINKY KAKAOVÉ POTRAVINY BOHŮ

PRAWTEIN®KAKAOVÁ SUPERPOTRAVINA PLNÁ MINERÁLŮ, VITAMÍNŮ, HOŘČÍKU, PŘÍRODNÍ SÍRY, ZLATÉ ESENCE DALŠÍCH S MIKRONUTRIENTŮ TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY

A CO JE NA NĚM TAK BOŽSKÉHO? Jeho nenahraditelným základem jsou ty nejkvalitnější kakaové boby, které jsou sušeny na slunci. Následně se jemně a pomalu melou po dobu přibližně 24 hodin ve speciálních mlýnech, v nichž jsou tisíce nerezových kuliček. Ty dokážou za soustavného chlazení celou směs dokonale rozmělnit na nejmenší částečky a propojit se všemi pečlivě vybranými ingrediencemi v harmonický celek. Výsledkem je unikátní směs, kterou bychom mohli nazvat "čokoláda ve skleničce" PRAWTEIN®. Těmi pečlivě vybranými surovinami jsou bylinky, výtažky z pupenů rostlin a mořských řas, esenciální oleje v certifikované terapeutické kvalitě CTEO®, přírodní sladidla a další unikátní přísady. Ty dělají z každého PRAWTEINU jedinečnou superpotravinu pro konkrétní duševní a fyzickou podporu v té nejvyšší možné kvalitě.

PRAWTEINY 100% nadchnou všechny vegetariány a vegany. Nenajdete v nich žádná syntetická barviva, plnidla, stabilizátory apod. Většina surovin je v BIO RAW certifikované kvalitě a mnohé také pochází z divoké přírody. Bylinky a pupeny jsou ručně sbírány na úpatí Beskyd s maximální péčí a láskou. 

PODPOŘTE ZCELA PŘÍRODNÍ CESTOU své tělo, mysl i ducha. Stačí 3x denně 1-2 espresso lžičky těchto nejkvalitnějších darů z přírody. 

Základ všech PRAWTEINŮ tvoří BIO RAW kakaové boby. Jsou zpracovány tím nejšetrnějším způsobem do 42 stupňů C, aby nedošlo k poškození enzymů a zachovala se co nejvyšší výživová hodnota. Při výrobě nejsou používány pro stabilizaci žádné syntetické látky. Síla rostliny je neporušena a má na naše tělo a mysl nejsilnější účinek. Samotné nepražené kakaové boby jsou významným zdrojem nejen širokého spektra vitamínů, minerálů a cenných fytonutrientů, ale také jakostního kakaového másla, rostlinných proteinů a účinných antioxidantů. Mimo to jsou takto kvalitní kakaové boby nejlepším přírodním zdrojem velkého množství lehce stravitelného hořčíku a potřebné organické síry.

BIO RAW OMEGA COMPLEX obohacuje složení PRAWTEINu o hodnotné, lehce vstřebatelné výtažky z BIO certifikovaných mořských řas. Ty pocházejí ze západního pobřeží Irska, tedy z nejčistších vod severního Atlantiku. Výtažky z pupenů, které jsou součástí BIO RAW GEMMA COMPLEXU, doplňují složení výrobku o látky podílející se na ochraně a výstavbě nových rostlinných soustav.

Šetrné zacházení, 100% přírodní suroviny a nízké teploty zpracování. To je kombinace, při které si PRAWTEIN zachovává maximální množství vitálních enzymů = je stále živý.

BEWIT.LOVE 

SUPERPOTRAVINA PRAWTEIN - Zelenyzvon.cz