BEWIT - ESENCIÁLNÍ OLEJE

29.11.2021

100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ OLEJE

Ostravská společnost BEWIT je symbolem vědecké a etické aromaterapie. Její zakladatel, pan Ing. Jiří Černota, alchymista ve službách přírody, vnímá použití čistě přírodních esenciálních olejů za chybějící část západní medicíny. Jeho postoj a životní i profesní přístup vystihuje triáda - pravda, láska a intuice.  BEWIT = BE WITH IT. Což jde volně přeložit jako "Buďte s tím - svým niterným". S úctou ke všemu živému dle zásad Ahinsá, tedy eticky a bez testování na zvířatech. Na prvním místě jsou co nejkvalitnější zdroje a ohleduplnost k přírodnímu prostředí. Šetrný a přirozený způsob pěstování, sběr a zpracování rostlin. Bez herbicidů, pesticidů, insekticidů, kontaminantů, chemických reziduí i bez genetické modifikace (GMO). Čistota a složení esenciálních olejů je kontrolována pomocí plynové chromatografie a hmotnostní spektrometrie.

Které oleje tvoří základ domácí aromaterapeutické lékárny? Ty úplně základní jsou tři: LEVANDULE ÚZKOLISTÁ, EUKALYPTUS RADIATA a ČAJOVNÍK (TEA TREE). S nimi lze pokrýt široké spektrum potíží. U dětí se vždy hodí HEŘMÁNEK. S ohledem na vlnu respiračních onemocnění lze na vykašlávání doporučit BOROVICI, CYPŘIŠ nebo nejsilnější antivirotikum KAFR (RAVINTSARA).

Společnost BEWIT nabízí i unikátní směsi esenciálních olejů,  které sestavuje na základě nejmodernějších světových studií i podle tisíciletých tradic východní medicíny. Pro inspiraci několik příkladů směsí, jež můžete využít jako podporu svého zdraví na tělesné i psychické úrovni:

ANTIS - pomoc při stresu a depresi

BODYGUARD - podpora a ochrana před infekcemi

BREATH - dýchání, kašel, průdušky

COLDET - detoxikace střev

WLOSS - štíhlá linie, hubnutí

V studiu Zelený zvon máme k dispozici vzorky všech nabízených esenciálních olejů. Stačí si domluvit termín a přijít vyzkoušet. :-)

Zelený zvon - BEWIT jednodruhové esenciální oleje

Zelený zvon - BEWIT směsi esenciálních olejů

Máte-li zájem o celou nabídku společnosti BEWIT, pokračujte zde.

Máte-li zájem o spolupráci v rámci osobní franšízy BEWIT, pokračujete zde.